Свій підхід до клієнта завжди підбираю індивідуально, моя ціль допомогти клієнту пізнати себе ліпше, сформувати дбайливе спілкування, довіру і повагу до себе і оточуючих. Моя практика показує стійки результати у моїх клієнтів. Це мене надихає рухатися далі, і поглиблювати свої знання.

Я багато працюю з такими запитами, як впевненість у собі , здорові стосунки, розвиток нових навичок, публічні виступи, технології продажів, ораторське мистецтво, вміння балансувати всі сфери у житті, ставити екологічно цілі і їх втілювати у життя.
В своїй роботі допомагаю вам побачити ваші сильні сторони, укріпити внутрішні опори, розвинути емоційний інтелект, стати більш впевненим в собі.

Я залюбки допоможу вам розібратися зі своїми труднощами.
Запрошую вас на зустріч, буду рада знайомству!
Доброго дня! Мене звуть Оксана, я психолог, працюю в інтегральному підході.
Я задам декілька запитань, які мені допоможуть ліпше з вами познайомитись та спрогнозувати подальші висновки і дати вам рекомендації, щодо підходу та методу, кожна людина індивідуальна.

В середньому по результатах моїх клієнтів необхідно мінімум 10 сеансів, з інтервалом 1 сесія на тиждень.
Для мене дуже важливо щоб клієнту було безпечно, тому мій підхід особливо бережливий та поважний.

Чекаю на вас, якщо вам потрібен поважний і чутливий спеціаліст!
Перший сеанс - це завжди знайомство і діагностика.
ГОДИН ПРАКТИКИ
5 000 +
РОКІВ ДОСВІДУ
10
ОДИН СЕАНС
50 хв.
ЗА СЕАНС
2 000 ₴
мої дипломи та сертифікати
Мої знання та життєвий досвід підтвердили, що психологія дуже ефективно впливає на життя, поліпшення завжди призводить до кращого, більш спокійного та комфортного життя!

Відносини налагоджуються, фінансове становище покращується.
Made on
Tilda